Warning: Declaration of Walker_Cat_Filter::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /data/web/virtuals/76117/virtual/www/domains/auterskystavitelstvi.cz/wp-content/themes/extranews/functions/extra-functions.php on line 287
Stavby | Auterský stavitelství.cz
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Auterský stavitelství.cz | May 25, 2020

Scroll to top

Top

Stavby

Stavby

Půdní nástavby a vestavby

Součástí našeho výrobního programu je i výstavba nových bytových jednotek v půdních prostorách bytových domů vč.rekonstrukce společných prostor domu a dodatečná výstavba nového nebo rekonstrukce původního výtahu.Tato stavební činnost probíhá vždy za plného provozu domu bez zásadních omezení v užívání jak společných částí tak původních bytových jednotek.

Rodinná výstavba

V naši společnosti má nemalý podíl v objemu prací právě rodinná výstavba. Ať už stavba rodinných domů na klíč a nebo rodinná výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří k němu také výstavba bytových domů pro renomované developerské společnosti v širokém rozsahu od standardního provedení až po provedení pro náročné zákazníky.