Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Auterský stavitelství.cz | January 19, 2020

Scroll to top

Top

Služby

Firma Auterský-stavitelství vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .

Stavby

Firma Auterský-stavitelství,s.r.o. nabízí individuální výstavbu rodinných domů,realizace půdních nástaveb a vestaveb vč.zajištění a koordinace potřebných subdodavatelských firem.Vždy máme snahu o vstřícný a individuální kontakt se zákazníkem.Hlavním cílem naší společnosti je zdárné dokončení díla v požadované kvalitě a termínu a na konci každého smluvního vztahu je spokojený zákazník,který se v případě dalších požadavků rád znovu obrátí na naši společnost.Zakázky jsou realizovány výhradně prověřenými zaměstanci a subdodavateli.

Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s požadovanou kvalitou finálního dokončení. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti rekonstrukcí a adaptací Vašich prostor, neváhejte nás kontaktovat.

 

Fasády

Jednou z hlavních činností společnosti jsou opravy fasád bytových a rodinných domů a provádění zateplovacích systémů.Firma je registrována v seznamu odborných dodavatelů v programu zelená úsporám.